UA RU
×

Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Доставка та повернення

Інтернет-магазин EZPZ здійснює доставку товарів до усіх міст України.

  1. Доставка по м. Харків здійснюється кур'єром після оформлення замовлення на наступний день за тарифами Нової пошти або за попередньою домовленністю з менеджером інтернет магазину.
  2. Доставка по Україні здійснюється кур'єрською службою «Нова Пошта». На терміни доставки впливає віддаленість вашого населеного пункту від м.Харьков, а також умови роботи служби «Нова Пошта». Цю інформацію Ві зможете знайти тут: http://novaposhta.ua
  3. При виборі доставки товару післяплатою вноситься невелика передоплата, внесення якої йде в рахунок вартості замовлення. під "невеликою передоплатою "мається на увазі часткова оплата товару (від 200 грн. залежно від ваги посилки) на випадок якщо ви відмовитеся або не прийдете до відділення компанії-перевізника для отримання вашого замовлення.
  • Стандартна технологія доставки має на увазі доставку зі складу відправника на склад одержувача. Розташування найближчих до Вас відділень можна подивитися на сайті компанії "Нова пошта".
  • Індивідуальна технологія доставки має на увазі доставку кур'єром, який доставляє посилку за адресою, яка була вказана в замовленні, попередньо зателефонувавши замовнику.
Scroll top